Prodejnu naleznete na adrese: Vaníčkova 1318/25 Ústí nad Labem, 400 01. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Discgolf sada Evolution

Kód: 3347
799 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Nová sada disků od Discmania z řady Evolution se kládá ze tří základních typů disků: putter, midrange a fairway driver. Disky jsou vhodné jak pro úplné začátečníky tak pro pokročilejší discgolfisty. Hodí se pro všechny základní hody a techniky. Plast GEO nabízí především skvělý grip za sucha i mokra a zajistí tak přesné výhozy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Putter - LINK je univerzální putter, který využijete na dohozy do koše a delší příhozy - létá krásně rovně, pouze s minimální koncovkou vlevo.

Midrange - ORIGIN je nový midrange, který má preiméru právě v této sadě. Jedná se o rovně létající talíř s úzkým okrajem, takže sedne do ruky hráčům všech velikostí. Turn -1, Fade 1, tedy vlastnostmi podobný disku Discraft Buzz - nejoblíbenějšímu disku všech dob.

Driver - ESSENCE je fairway driver ideální právě pro začínající hráče. Je tzv. nestabilní, tzn. že začátečníkovi poletí rovně a daleko s minimem úsilí. Zkušenému hráči pak bude zatáčet v první fázi letu doprava (při hodu backhandem pravačkou).

Hmota - GEO je základní materiál používaný u disků z řady Evolution od Discmania. Skvělý grip je vykoupen nižší výdrží při nárazech do tvrdých předmětů. Pokud ale s diskem budete házet rozumě vydrží vám dlouhé roky.

Barvy: V sadě najdete vždy disky v bílé, modré a červené barvě.

Váhy disků: Disky váží od 170 - 176 gramů, což jsou v discgolfu standardní váhy. Házet s nimi zvládnou všichni, nicméně pro ženy, děti či seniory, prostě pro hráče, kteří nemají takovou sílu a švih doporučujeme odlehčené sady.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: