Discmania - Začátečnická sada ACTIVE SOFT

Kód: 3526
399 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sada disků od finského výrobce Discmania je zaměřen na všechny, kteří si chtějí vyzkoušet discgolf bez větší počáteční investice, ale díky nižší hmotnosti disků je vhodný především pro ženy a děti. Sada Active Soft obsahuje tři disky - na krátkou vzdálenost (putter), na střední vzdálenost (midrange) a na dlouhé hody (driver). Bezkonkurenční cena je zde vykoupena nižší odolností disků, letové vlastnosti zůstavájí stále na vysoké úrovni.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SADA ACTIVE SOFT OBSAHUJE:

Putter - SENSEI

  • Disk na dohazování do koše, ale i na delší rovné hody, disk je z celeé sady nejpřesnější.

Midrange - MAESTRO

  • Je disk pro stření střední vzdálenosti, který bude oproti putteru na konci letu trochu výrazněji zatáčet doleva (při hodu backhand pravou rukou)

Driver - MAGICIAN

  • disk s více aerodynamickým profilem, kterým už se dá dohodit solidní vzdálenost. Nedivte se, pokud vám zpočátku nebude létat o moc dál než ostatní dva disky, drivery totiž potřebují vyšší vstupní rychlost a trošku té discgolfové techniky.

 

Všechny disky v sadě váží kolem 150 g a jsou díky tomu vhodné zejména pro děti, ženy či seniory - zkrátka hráče, kteří nemají tak silné ruce a nedokážou disku dát takový švih. Dospělým či dospívajícím mužům bychom doporučili spíše některou z ostatních sad nebo samostatných disků.

 

Hmota ACTIVE SOFT od Discmania nabízí disky v nejlevnějším základním materiálu. Plast je středně tvrdý a přilnavý a díky tomu se skvěle drží v ruce. Nečekejte však vysokou odolnost disků - jak budou narážet do nejrůznějších překážek, budou se do nich dělat vrypy a zejména opravdu silné nárazy nemusí Active Soft disky přežít bez úhony.

 

V sadě najdete vždy disky v bílé, žluté a růžové barvě, přesně tak, jak je vyobrazeno na obrázcích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: