Punisher driver disc (Discraft)

Kód: 3299/FIA 3299/ORA 3299/ZLU 3299/ZEL 3299/NEO Zvolte variantu
439 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
odstín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Punisher je stabilní distance driver od Discraftu. Dejte mu pořádnou sílu a odmění vás extra dlouhým letem a spolehlivým fadem. Skvělý také do větru a na forehandy. V Big Z verzi potěší povedeným potiskem a krásnými pastelovými barvami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ Distance driver
Výrobce Discraft
Řada Elite Z
Materiál Odolný
Úroveň Pokročilý
Stabilita Stabilní (Overstable)
Speed 12
Glide 5
Turn 0
Fade 3

 

Typ disku:

Distance driver = disky na ty nejdelší vzdálenosti. Zkrotit Distance driver není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti a pokročilou techniku, odměnou vám ale budou super dlouhé hody. Obecně nedoporučujeme úplným začátečníkům.

Hmota:

Materiál Big Z si zachovává maximální odolnost hmoty Z a navíc vylepšuje grip - disky z něj vyrobené o něco méně kloužou v mokrých / vlhkých podmínkách. Big Z disky mají perleťové neprůhledné barvy a krásné velké potisky. Co se stability týče, proslýchá se, že některé Big Z disky jsou dokonce stabilnější než standardní Z.

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: