Sapphire driver (latitude64)

Kód: 3512/CER 3512/MOD Zvolte variantu
399 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
odstín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Sapphire disk z řady Easy-to-Use od Latitude. Jedná se o disk na pomezí fairway a distance driveru, který navazuje na oblíbený Diamond. Ve srovnání s ním létá dále a je stabilnější (na konci letu více zahýbá doleva), skvěle padne i do menší ruky. Nižší gramáž z něj dělá skvělý driver pro ženy, děti a obecně hráče s menší silou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce Latitude64
Typ Fairway driver
Hmota Opto line
Materiál Odolný
Úroveň Začátečník
Stabilita Nestabilní (Understable)
Speed 10
Glide 6
Turn -2
Fade 1.5

 

 

Typ disku:

Fairway driver = dobře ovladatelné disky pro hody na delší vzdálenosti. Ideální pro začátečníky, kteří chtějí začít s drivováním. Fairway driver doporučujeme pořídit jako třetí disk - poté co ovládnete Putter a Midrange.

 

Hmota:

OPTO LINE je velmi oblíbený a super odolný plast od Latitude64°. Vyrábí se v různých variantách průsvitných barev. Materiál byl vyvíjen pro ty nejtěžší nárazy a ve srovnání s ostatními plasty obstojí skvěle i v extrémních podmínkách. Disky v tomto plastu si dozajista oblíbíte!  

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: