Prodejnu naleznete na adrese: Vaníčkova 1318/25 Ústí nad Labem, 400 01. Těšíme se na Vaší návštěvu.

X Point yoyo

Kód: 1702/CER 1702/MOD 1702/ZLU Zvolte variantu
379 Kč –21 % –8 % –21 % až –21 %
yoyofficer xpoint yoyo cerna
379 Kč –21 % –8 % –21 % až –21 % 299 Kč 349 Kč 299 Kč od 299 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
odstín

Parádní plasttové yoyo, které v sobě skrívá jak responsivní, tak Centering. Zábava která neomrzí!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vybrat si dobré první yoyo je jeden z nejdůležitějších kroků, který začínající yoyer musí udělat. A i když by se logicky zdálo, že dobrých yoyí pro začátečníky musí být na světě spoustu - opak je pravdou. Solidní výběr mají spíš ti, kteří už základy umí a chtějí pokročit k něčemu lepšímu. To je dáno třeba tím, že vyrobit kovové yoyo je o dost snažší (a levnější) než dostupné yoyo z plastu. Většina začínajících yoyo firem tak vyrobí jedno, dvě kovová yoya a tím to končí. YOYOFFICER je jedna z mála “malých” firem, která vydržela a vyrobila velké množství kvalitních, kovových yoyí. A nyní se rozhodl a překročit pomyslný Rubikon a pustit se do svého prvního yoya z plastu. 

xPOINT

Tímto yoyem se stal X.POINT - dostupné plastové yoyo pro začínající a středně pokročilé yoyery. Jeho největší předností je možnost výběru mezi vracejícím se a nevracejícím se módem. Pokud začínáte a neumíte yoyo ani hodit, určitě budete chtít aby se vám yoyo vrátilo do ruky na cuknutí. Díky úzkému ložisku, které v X.POINTu najdete, to není nejmenší problém. Yoyo je v tomto nastavení ideální na naučení se prvních kroků a základního setu triků, které potřebujete k pokrčilým a vlastním kreacím. V tento moment přichází na řadu druhé ložisko, které v balení XPOINTu najdete - široké, centering bearing, které stačí vyměnit a yoyo se rázem přestane vracet na trhnutí, bude se déle točit a bude s ním snažší provádět složitější triky. 

x.POINT

XPOINT je vyroben z kvaitního, odolného plastu a střed má vyřešen osvědčenou metodou vlisované osičky. Nehrozí tedy, že poztrácíte všechny součástky hned jak yoyo rozděláte. Nemusíte řešit žádné podložky, matičky ani další zbytečnosti. Yoyo není ani moc malé (častý neduh začátečnických yoyí), ani moc velké a mělo by padnout do ruky snad všem. Není moc široké aby se přetáčelo na stranu a zároveň není moc úzké aby se s ním začátečník netrefil na provázek. XPOINT je vlastně nejlepší v tom, že není v ničem extrémní. Je to prostě dobré, dostupné, odolné yoyo pro začínající i pokročilé yoyery, kteří chtějí něco zábavného do kapsy.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastová yoya
Materiál: Plast
Váha: 63,7g
Šířka (mm): 43,44mm
Průměr (mm): 57,86mm
Návratový systém: YYF Pady úzké (19 mm pady)
ložisko: Úzké C (responsivní), Centering C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yoyofficer: Relativně mladá a inovativní firma založena roku 2012 skupinou šikovných čínských yoyerů. Dbají na vysokou kvalitu zpracování i na finanční dostupnost. Na jejich nová yoya rádi píšeme recenze! Yoya jako např. Gravity či Kilter se výrazným písmem zapsala do podvědomí yoyoerů.