Prodejnu naleznete na adrese: Vaníčkova 1318/25 Ústí nad Labem, 400 01. Těšíme se na Vaší návštěvu.

yoyo Speedaholic 2

Kód: 1672/BIL 1672/MOD Zvolte variantu
449 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Druhá generace velmi populárního platového joja od C3yoyodesign. Dvojka přináší tyto změny: vlisované hliníkové středy, Grooved ložisko, skvěle navrhnuté boky pro horizontal finger grindy, lehce upravené rozližení váhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud si yoyo vezmete do ruky tak okamžitě poznáte, že držíte opravdu robustní, plastové yoyo. Druhá generace tohoto super plasťáka vás nadchne a potřebujete s ním házet znova a znova, zkrátka vás pohltí. Yoyo je svižné a jede dokonale čistě. Najdeme hned několik vylepšení. Nový, kovový střed yoyu dodává stabilitu a perfektní vyvážení. Grooved ložisko zase yoyování bez jakéhokoliv vybočení yoya, protože ložisko má uprostřed rýhu, ve které provázek perfektně drží.

Speedaholic mě rozhodně překvapil ještě víc, než jsem čekal. Svižné, stabilní yoyo, které rozhodně neurazí jak začínajícího, tak zkušeného yoyera.

 

Za nás velmi doporučujeme:)

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastová yoya
Materiál: Plast
Ložisko: Grooved C
Návratový systém: 19 mm pady (YYF Pady úzké)
Průměr (mm): 56.96
Šířka (mm): 45.57
Váha (g): 66.9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

C3yoyodesign: založili v roce 2009: Walter Wong, Simpson Wong and Ron Chan v Hong Kongu. Jejich cílem je vyrábět nejmodernější yoya pro profesionální yoyery z Asie a celého světa. Specialitou firmy je velmi přesná výroba a velmi unikátní systém barvení. Většina yoyí ve svém designu počítá s horizontálním stylem yoyování a dlouhým sleep time. Do jejich týmu patří: Tomáš Bubák, David Molnár, Shinya Kido, Mimi Thian, Corli du Toit, Grzegorz Wójcik... Mezi nejznámější yoya patří: Berseker, Speedaholic, Dymension, Krown...