Prodejnu naleznete na adrese: Vaníčkova 1318/25 Ústí nad Labem, 400 01. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Disk Spike Zero Hard

Kód: 2265
299 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Parádní disk na kratší příhozy i puttování do koše. Spike má dvě zdrsněné plošky, které Vám pomohou hodit přesně tak jak potřebujete aníž by Vám ujela ruka. Velmi universální putter nejen pro dohazování do koše.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce Latitude64
Typ Putter
Řada Zero line
Materiál Základní
Úroveň Začátečník
Stabilita Rovné (Stable)
Speed 4
Glide 3
Turn -1
Fade 1

 

Typ disku:

Putter (Putt & Approach) = disky, které slouží primárně k závěrečnému dohazování do discgolfového koše k přihazování k jamce z krátkých až středních vzdáleností.

 

Hmota:

ZERO LINE je základní hmota používaná pro puttery a approach disky od Latitude64. Jejich hlavní předností je skvělý grip. Disky se perfektě drží a nevyklouznou z ruky. Na druhou stranu se snadněji obouchají, což zapříčiní změnu letových vlastností. Podle tvrdosti se hmota dále člení na Hard (nejtvrdší), Medium (středně tvrdá), Soft (měkká) a Megasoft (superměkká – tyto disky skvěle drží v řetězech a po dopadu jen minimálně skipují).

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Putter
Speed: 2
Glide: 4
Turn: 0
Fade: 2
Typ: Putter
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1238