Prodejnu naleznete na adrese: Vaníčkova 1318/25 Ústí nad Labem, 400 01. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Discgolf sada Advanced BURST

Kód: 853
699 Kč
7 - 21 dnů
Položka byla vyprodána…

Discgolfová sada od Latitude 64° vytvořená pro začínající discgolfisty - dospěláky. Obsahuje všechny tři základní typy disků - putter, midrange a driver, navíc v krásných Burst (žíhaných) barvách. Materiál Retro line zaručuje perfektní grip i za mokra. Všechny disky mají váhu okolo 170 g (pro ženy a děti doporučujeme disk kolem 160g). Letové vlastnosti jednotlivých disků jsou ideální pro rychlé naučení různých typů hodů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje:

1x Putter - Pure 
1x Midrange - Fuse
1x Driver - Sait

 

 Hmota:

RETRO LINE je nejdostupnější plast od Latitude 64. Tento materiál byl vyvinut na přání hráčů jako nostalgický návrat do minulosti. Vychází z hmoty Zero line, ze které si bere spolehlivý úchop (grip). Disky z tohoto materiálu padnou do ruky jako ulité a jen tak vám z ní nevyklouznou, a to ani za mokra. Nevýhodou materiálu je slabší výdrž - disky se rychleji obouchají, což mění jejich letové vlastnosti.

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, barvy v sadách jsou navíc náhodně namíchány.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

1238