Prodejnu naleznete na adrese: Vaníčkova 1318/25 Ústí nad Labem, 400 01. Těšíme se na Vaší návštěvu.

War horse - distance driver disc

Kód: 3173/ORA 3173/MOD 3173/ZLU Zvolte variantu
390 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
odstín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vysoká rychlost a stabilita, to jsou přednosti tohoto Válečného koně, se kterým se můžete sebevědomě vydat do bitvy se silným protivětrem. Warhorse je stabilní distance driver od Westside Discs, který je určen hlavně pro zkušené a silné hráče. Výborný do větrných podmínek a také na forehand hody. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ Distance driver
Výrobce Westside discs
Řada VIP
Materiál Odolný
Úroveň Pokročilý
Stabilita Stabilní (Overstable)
Speed 13
Glide 4
Turn 0
Fade 4

 

Typ disku:

Distance driver = disky na ty nejdelší vzdálenosti. Zkrotit distance driver není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti a pokročilou techniku, odměnou vám ale budou super dlouhé hody. Obecně nedoporučujeme úplným začátečníkům.

 Hmota:

VIP je super-odolný průhledný plast od Westside discs, vyráběný z celé škály barev polární záře. Materiál s odolností severských nájezdníků snese i ty nejtěžší nálože od stromů a dalších překážek, takže disky z něj vyrobené si zachovají letové vlastnosti opravdu dlouho! Prakticky identický materiál jako Opto-line od Latitude64°.

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Volný čas
Typ: Fairway Driver

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: