Prodejnu naleznete na adrese: Vaníčkova 1318/25 Ústí nad Labem, 400 01. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Yoyo Protostar Glow

Kód: 3098
699 Kč –57 %
GlotoStar+(3+of+3)
699 Kč –57 % 299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

YoyoFactory Protostar je výkonné plastové yoyo se zátěžovými kroužky z hliníku. Je jedním ze základních kamenů celé YoyoFactory linie a navíc ho nadesignoval mistr světa, John Ando. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cíl tohoto yoya je dokázat, že plastová yoya můžou směle konkurovat těm kovovým. A být o trochu zábavnější. Protostar má v sobě nainstalován pár kovových zátěžových kroužků, díky kterým se rozložení váhy přesunulo až k samotnému okraji yoya. Tím pádem je Protostar daleko stabilnější, kontrolovatelnější a hlavně se déle točí. To mu zároveň dává velmi unikátní pocit v ruce.. I tím si Protostar vysloužil až legendární status v celé yoyo komunitě. Nechybí snad v žádné sbírce správného profi yoyera. 

Aby toto yoyo dosahovalo co možná nejlepších vlastností tak hned v základu dostalo ložisko, které má profil do tvaru U, díky tomu udržuje provázek přesně uprostřed yoya, tím snižuje tření o návratový systém (19mm pady) a prodlužuje sleep time. Do ruky se vám tak dostane vynikající stroj na triky, který si s sebou můžete vzít kamkoliv a zárovň se nemusíte bát, že vám ho kamarádi "omlátí" nebo poškrábou. Plast, ze kterého je Protostar vyroben má totiž výborné vlastnosti a je velmi odolný vůči nárazům. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yoyofactory: Je asi nejprofláklejší značka na českém i světovém trhu, která vznikla díky Benjaminu McPheeovi a Hansovi Van Dan Elzenovi v roce 2004. První yoyo, které dali dohromady bylo yoyo F.A.S.T 201 a po něm mnoho dalších. Například model, který byl doslova revoluční - yoyo 888, které změnilo moderní yoyování. Mezi sponzorované yoyery této značky patří: Vašek Kroutil, Ann Connolly, John Ando, Gentry Stein a mnoho a mnoho dalších. Mezi nejznámější modely tohoto amerického výrobce patří: G5, Genesis, Onestar, Protostar, 888, Supernova, H.O.T., Shutter a další.