yoyo ONE

Kód: 3716/CER
249 Kč
odstín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

One od americké firmy Yoyofactory je ideálním yoyem pro začátečníky. Jde o yoyo z odolného plastu se dvěmi ložisky v balení pro začátečnické i pokročilejší triky. V balení je i jeden provázek a manuál.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za velmi nízkou cenu nabízí moderní tvar, parádní design, výběr ze spousty barev a oblíbené silikonové pady pro správný návrat do ruky. One je responsivní (vrací se na trhnutí ruky) a provede Vás tak jednoduše základy yoyování. Jakmile základy zvládnete tak stačí pouze vyměnit ložisko za širší a můžete se vrhnout na pokročilé triky. Obrovskou výhodou One je tedy to, že za pár korun dostanete moderní a univerzální yoyo, které poslouží jak úplnému začátečníkovi tak i pokročilému yoyerovi.

Doporučujeme nastavovat návratovost úzkého (vracecího) ložiska mazáním. Pokud se One málo vrací tak stačí několik kapek oleje aplikovat do ložiska (je možné použít jakýkoliv olej na ložiska).

Ke každému yoyu doporučujeme pořídit i náhradní provázky. Provázky je potřeba pravidelně měnit, aby yoyo správně fungovalo.