yoyo stringy 10 ks

Kód: 3725/KIT 3725/KIT2 3725/KIT3 3725/KIT4 3725/YOY 3725/YOY3 3725/YOY4 Zvolte variantu
59 Kč 59 Kč 49 Kč 49 Kč 29 Kč 29 Kč 29 Kč od 29 Kč
odstín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Yoyo provázek je důležitou součástí každého yoya.

100% polyesterové provázky jsou příjemné na ruce a mají dobrou výdrž, přesto je potřeba je pravidelně měnit a mít tak maximální komfort na ruce a výkon pro yoyo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Můžete vybírat ze dvou výrobců:

 

Yoyo Factory provázky jsou kvalitní yoyo provázky od firmy Yoyofactory. Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru, jde o nejpoužívanější yoyo stringy a pasují na jakékoliv yoyo a jde o nejpoužívanější yoyo stringy. V prodeji po 10 ks

Jedná se o základní yoyo stringy, které doporučujeme všem začátečníkům. Na stringu je již navázaná smyčka, pro nasazení na prst však smyčku ještě protáhněte, aby vznikla tak zvaná liščí (utahovací) smyčka. String Vám potom nespadne z prstu a bude na něm pevně přivázaný.

 

Kitty Strings jsou velmi populární ručně vyráběné provázky až z Filipín.
Vyrobeny jsou ze 100% měkého polyesteru ve dvou sílách a bez navázené smyčky, kterou si navážete na požadovanou délku.

  • Normal znamená klasická velikost a tloušťka provázku, jako například naše základní Yoyofactory provázky. Hodí se pro každého, kdo nemá rád “tlusté lana” a chce, aby se mu yoyo vydrželo točit i s několika provázky na stringu.
  • FAT znamená, že jsou o něco tlustší než klasické stringy. Výhodou je to, že jsou příjemnější na prsty a také lépe vedou smyčky.
  • v prodeji po 10 kusech