Prodejnu naleznete na adrese: Vaníčkova 1318/25 Ústí nad Labem, 400 01. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Yoyo Shutter splash B- grade

Kód: 3305
849 Kč
Skladem (1 ks)
 
Shutter je yoyem mistra světa 2014 a 2019. Jde o celokovové yoyo na jehož vývoji se podílel Gentry Stein, člen Yoyofactory týmu. Shutter byl představen v roce 2013 v Orlandu na Floridě a od té doby se netrpělivě čekalo na jeho oficiální vydání. Za nízkou cenu nabízí originální a lety prověřený tvar. Jedná se jednoznačně o Bestseller po celém světě.

Velmi propracovaný tvar s váhou přiměřeně na stranách tak aby yoyo dlouho sleepovalo, bylo stabilní a zároveň si však zachovalo snadnou ovladatelnost a rychlost je více než povedený.

Poznámka: yoyo je kategorieB-Grade, což znamená že produkt má drobné nedostaky v barvení nebo nepatrné vibrace, obojí je téměř neznatelné nebo vadu ani nenajdete. Yoya jsme odzkoušeli a jedou suprově a mají sníženou cenu.
doporučujeme

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce YoyoFactory
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 68
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4,75
Šířka (mm) -3- 44,4
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Yoyofactory: Je asi nejprofláklejší značka na českém i světovém trhu, která vznikla díky Benjaminu McPheeovi a Hansovi Van Dan Elzenovi v roce 2004. První yoyo, které dali dohromady bylo yoyo F.A.S.T 201 a po něm mnoho dalších. Například model, který byl doslova revoluční - yoyo 888, které změnilo moderní yoyování. Mezi sponzorované yoyery této značky patří: Vašek Kroutil, Ann Connolly, John Ando, Gentry Stein a mnoho a mnoho dalších. Mezi nejznámější modely tohoto amerického výrobce patří: G5, Genesis, Onestar, Protostar, 888, Supernova, H.O.T., Shutter a další.